Tripp Lite UPS 750VA 450W International Desktop Battery Back Up AVR 230V C13 USB RJ11
IMG
Tripp Lite UPS 750VA 450W International Desktop Battery Back Up AVR 230V C13 USB RJ11 - 750VA/450W
  • 750VA ultra-compact 230V line interactive UPS
  • Corrects brownouts and overvoltages from 159V to 282V