Tripp Lite 2200VA 1980W INTL UPS Smart Online LCD Rackmount 208/230V USB 2U
IMG
Tripp Lite 2200VA 1980W INTL UPS Smart Online LCD Rackmount 208/230V USB 2U - 200 V AC, 208 V AC, 220 V AC, 230 V AC, 240 V AC - 4.30 Minute - Rack-mountable - 4.30 Minute - 1 x IEC 60320 C19 - , 8 x IEC 60320 C13
  • Zero transfer time suitable for advanced network applications
  • 2% output voltage regulation in online and battery modes