Tripp Lite UPS Smart 1500VA 900W Tower AVR 120V Pure Sine Wave USB DB9 LEDS 8 Outlet
IMG
Tripp Lite UPS Smart 1500VA 900W Tower AVR 120V Pure Sine Wave USB DB9 LEDS 8 Outlet - 1500VA/900W - 6 Minute Full Load - 8 x NEMA 5-15R
  • Corrects under- and overvoltages from 95V to 145V