Tripp Lite UPS Smart 1500VA 1350W Rackmount AVR 120V Pure Sine Wave USB DB9 2URM TAA GSA
IMG
Tripp Lite UPS Smart 1500VA 1350W Rackmount AVR 120V Pure Sine Wave USB DB9 2URM TAA GSA - 1500VA/1350W - 4.9 Minute Full Load - 8 x NEMA 5-15R
  • Corrects under- and overvoltages from 83V to 145V