Tripp Lite UPS Smart 1200VA 700W Rackmount Tower Battery Back Up LCD AVR 120V USB DB9 RJ45
IMG
Tripp Lite UPS Smart 1200VA 700W Rackmount Tower Battery Back Up LCD AVR 120V USB DB9 RJ45 - 1200VA/700W - 4 Minute Full Load - 8 x NEMA 5-15R
  • Supports a half-load (350W) up to 12 min. during power outage
  • Supports a full load (700W) up to 4 min. during power outage