Tripp Lite UPS Smart 1000VA 800W Rackmount AVR 120V Pure Sine Wave USB DB9 SNMP 2URM
IMG
Tripp Lite UPS Smart 1000VA 800W Rackmount AVR 120V Pure Sine Wave USB DB9 SNMP 2URM - 1000VA/800W - 5.3 Minute Full Load - 6 x NEMA 5-15R
  • Corrects under- and overvoltages from 83V to 147V